PARTICIPANŢI

Participanţii la Pregătirea Lotului Naţional Lărgit de Informatică 2017, pregătire desfăşurată la Târgu Secuiesc în perioada 04 - 11. mai 2017.

juniori

Nr.Nume şi prenumeClasaŞcoalaJudeţ
1.Boni Daniel ŞtefanVIII.Şcoala Gimnazială „Spectrum" ConstanţaConstanța
2.Donciu MirceaVIII.Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești
3.Dumitrescu Eduard ValentinVII.Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare”Suceava
4.Greaca Albert AntoniuVII.Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești
5.Luchianov AlexandruVI.Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”București
6.Metehau Luca-MihneaVI.Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”București
7.Mirica Matei MihaiVIII.Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești
8.Mocioi Tudor GabrielVIII.Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”București
9.Muşat Tiberiu-IoanVIII.Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”București
10.Râpeanu GeorgeVIII.Colegiul Naţional „Emil Racoviţă”Cluj
11.Tinca MateiVIII.Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”București
12.Tudoran AlexandruV.Colegiul Naţional „Aurel Vlaicu” OrăştieHunedoara

seniori

Nr.Nume şi prenumeClasaŞcoalaJudeţ
1.Arnăutu AndreiXI.Colegiul National „Mircea cel  Batran”Vâlcea
2.Banu DenisXI.Liceul Teoretic de Informatică „Gr. Moisil”Iași
3.Chichirim GeorgeXII.Colegiul Naţional „Mircea cel Bătrân”Constanța
4.Chiriac Andrei AlexandruXII.Liceul „Ștefan Procopiu”Vaslui
5.Constantin-Buliga ŞtefanXI.Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”București
6.Constantinescu Andrei CostinXII.Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești
7.Măgureanu LiviaXI.Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”București
8.Marian DariusXII.Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești
9.Moroianu Theodor PierreX.Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești
10.Nakajima Tamio VesaXII.Lic. Voc. Pedagogic „N. Bolcas”Bihor
11.Oncescu Costin AndreiXI.Colegiul Național „Dinicu Golescu”Argeș
12.Petrescu AlexandruX.Colegiul Național de Informatică „Tudor Vianu”București
13.Popa AndreiXII.Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu”Vaslui
14.Rochian Vlad MihaiXII.Liceul Teoretic „Grigore Moisil”Timiș
15.Sitaru BogdanX.Colegiul Național „Dinicu Golescu”Argeș
16.Stanciu Andrei CristianXII.Liceul Teoretic Internațional de InformaticăBucurești
17.Tatomir AlexXI.Colegiul National „N. Balcescu”Brăila
18.Tudor Costin RăzvanXII.Colegiul Naţional „Ion Luca Caragiale”Prahova
19.Tudose Maria-AlexaIX.Colegiul Naţional „Ion Luca Caragiale”Prahova
20.Udriştoiu Alexandra MariaIX.Colegiul Naţional „Fraţii Buzeşti”Dolj